KONTAKT

Kontor 50 30 41 81, telefonen er åben hverdage kl. 8-12 samt mandag-torsdag kl. 13-14.30. kontor@epos-efterskole.dk

Sekretær Vivian Boutrup, vivian@epos-efterskole.dk

Forretningsfører Rita Nielsen, rita@epos-efterskole.dk

Forstander Inger Surrow: 27 64 28 55, inger@epos-efterskole.dk henvendelse vedrørende optagelse, rekrutteringscamps, rundvisning, pædagogisk støtte og specialelever. 

Vagttelefon: 91 97 00 57


Hvis du ønsker at samarbejde med Epos om et projekt, event eller PR, så kontakt:
Mathias Granum,
Mobil 5054 5467
mathias@efterskolen-epos.dk


Henvendelser vedrørende køkken og kostafdeling
kan rettes til:
Francois Top, køkkenchef
Mobil 5272 1690
francois@efterskolen-epos.dk


Spørgsmål vedrørende temacamps:
Mathias Granum, lærer
Mobil 5054 5467
mathias@efterskolen-epos.dk

ADRESSE

Færgevej 5, Fynshav.
6440 Augustenborg
CVR nr.: 35 55 65 67
Kontonummer: 8401 1267048
Intranet (for elever og forældre): https://efterskolen-epos.viggo.dk/

Følg os på Instagram!

 

 
 
 
 
 
Vis dette opslag på Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Fra liverollespillet ‘En Dag på Czocha’. #portraitphotograhy #photoshoot #witch #wizard #liverollespil #cosplay

Et opslag delt af Efterskolen_Epos (@efterskolen_epos) den

Følg os på Facebook