KONTAKT

Kontor, Rita Nielsen: 50 30 41 81, telefonen er åben hverdage kl. 8-12 samt mandag-torsdag kl. 14-15.  kontor@efterskolen-epos.dk
Vagttelefon (benyttes efter klokken 16 samt i weekender):  91 97 00 57

________________________________________

 

Forstander Inger Surrow kan kontaktes på:
Inger@efterskolen-epos.dk
Tlf: 27 64 28 55


Viceforstander Tue Thinggaard kan kontaktes på:
Tue@efterskolen-epos.dk


Hvis I som familie kunne tænke jer en rundvisning, eller hvis du ønsker at samarbejde med Epos om et projekt, event eller PR, så kontakt:

Mathias Granum,
mathias@efterskolen-epos.dk


Henvendelser vedrørende køkken og kostafdeling
kan rettes til:
Maria Krogh
, køkkenleder
Mobil 5272 1690
maria@efterskolen-epos.dk


Spørgsmål vedrørende camps på Epos kan rettes til:
Mads Lund, lærer
Mobil 27 97 69 90
mads@efterskolen-epos.dk


Andre spørgsmål om Epos kan rettes til:
Kontoret, tlf.  50 30 41 81, telefonen er åben hverdage kl. 8-12 samt mandag-torsdag kl. 14-15.  Email: kontor@efterskolen-epos.dk

 

ADRESSE

Færgevej 5, Fynshav.
6440 Augustenborg
CVR nr.: 35 55 65 67
Kontonummer: 8401 1267048
Intranet (for elever og forældre): https://efterskolen-epos.viggo.dk/

Følg os på Instagram!

 
 
 
 
 
Vis dette opslag på Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fra liverollespillet ‘En Dag på Czocha’. #portraitphotograhy #photoshoot #witch #wizard #liverollespil #cosplay

Et opslag delt af Efterskolen_Epos (@efterskolen_epos) den

Følg os på Facebook